Programma

Woensdag 22 augustus 2018
19.00 uur OOGSTDANKVIERING – ST STEPHANUS KERK
Donderdag 23 augustus 2018
16.00 uur Wielerronde – DORSETPLEIN
17.00 uur OPENINGSBORREL DJ IVAR – DORSETPLEIN
19.00 uur BONTE AVOND – ‘T DIJKHUIS
Vrijdag 24 augustus 2018
15.00 uur FAMILIEKERMIS – P DE KOEM & P DE MARKT
17.00 uur BORNE CULINAIR! – P DE HAVEN KULTURHUS
Zaterdag 25 augustus 2018
09.00 uur BOEKENMARKT – STATIONSSTRAAT
10.00 uur BRADERIE – HELE CENTRUM
12.00 uur FAMILIEKERMIS – P DE KOEM & P DE MARKT
12.00 uur STRAATENTERTAINMENT –  HELE CENTRUM
12.00 uur STORMBAAN P DE BOLKSHOEK
12.30 uur KIDS EVENT RHEINEPLEIN
16.00 uur RUN BIKE RUN – DORSETPLEIN
20.00 uur NOAH – DJ IVAR DORSETPLEIN
Zondag 26 augustus 2018
10.00 uur SUCCES SIGNS MELBUUL’NRALLY – DORSETPLEIN
12.00 uur FAMILIEKERMIS – P DE KOEM & P DE MARKT
12.00 uur Kunst & kids – GROTESTRAAT NOORD
12.00 uur BRADERIE – HELE CENTRUM
12.00 uur straatentertainment CENTRUM
12.00 uur WILDE BORNSE SPELEN P. DE BOLKSHOEK
12.00 uur JEUGDBRANDWEER RHEINE RHEINEPLEIN
12.00 uur KOFFERBAKVERKOOP – GROTESTRAAT
13.30 uur BROADWAY & DJ IVAR – DORSETPLEIN
16.00 uur FINISH & PRIJSUITreIKING SUCCES SIGNS MELBUUL’NRALLY – KULTURHUS

Copyright © – op ons beeldmateriaal rust copyright

het leukste feest van het jaar

Melbuul’ndagen Borne
42ste editie

WAT NOG MEER OVER DE MELBUUL'N

Uitslagen Run Bike Run

Individueel heren

  1. Thijs Wiggers Groningen
  2. Yennick Wolthuizen Ouddorp
  3. Alexander Picard

 

Individueel dames

  1. Marlou Bijlsma Utrecht
  2. Sandra de Jonge Rozendaal
  3. Ellie van Houten Enschede

 

Teams bedrijven

  1. Step One Robert Gerritsen/Glenn Edelenbos
  2. Brama2Wielers Casper Koelman/Job Jaspers
  3. Step One Seb Wiggemars/Jesse Linthorst

Teams Heren

  1. Jan Baltink/Harmen Aalbers Enschede
  2. Harald Huijssoon/Aarnout Huijssoon Nijverdal
  3. Bert Wessels/Mart Somsen Denekamp

 

Teams Gemengd

  1. Philip Kootstra/Maaike de Vries Groningen
  2. Tobia Versluis/Marissa Otten Borne
  3. Lars Roosken/Lilian Fennema Rotterdam

 

Teams Dames

  1. Chris Scholten/Ester Scholten Marknesse
  2. Mariël Veldhuis/Marjolijn Prijs Zenderen
  3. Gonnie de Koning/Desiree Ziemerink Hengelo

Jeugd jongens

  1. Koen Hammink Borne
  2. Siem van Olffen Borne
  3. Bas ten Cate Hertme

 

Jeugd meisjes

  1. Marijke Harmsma Bovensmilde
  2. Roos ten Cate Hertme
  3. Sophie Extercate Delden

 

Borns klassement

  1. Martin Schepers
  2. Pascal ter Braak
  3. Dinant Krijgsman

Onze hoofdsponsors

image-2017-08-18[1]
Rabobank[1]
bennie-wilmink[1]

Onze stersponsors

jbvormgeving        

Sfeer impressie